KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313168
nr 1031 3168
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Mona Huss Walin (f. 1944), Norra Hammarbyhamnen, signerad. -67, 47x35
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:04:08
12/4 18:54:40